KS Kotliska | 1:1 | LZS Nowa |
2017-10-15, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
|
B-klasa » Jelenia Góra III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 30, wczoraj: 18
ogółem: 660 082
statystyki szczegółowe
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Bielany Biedrzychowice | 22 | 59 | 19 | 2 | 1 | 104-20 | 10 | 1 | 0 | 53-8 | 9 | 1 | 1 | 51-12 | ||||||
2. | Fatma Pobiedna | 22 | 54 | 17 | 3 | 2 | 95-34 | 8 | 2 | 1 | 44-16 | 9 | 1 | 1 | 51-18 | ||||||
3. | LZS Niwnice | 22 | 47 | 15 | 2 | 5 | 85-27 | 6 | 1 | 4 | 46-15 | 9 | 1 | 1 | 39-12 | ||||||
4. | LZS Kościelnik | 22 | 46 | 13 | 7 | 2 | 86-27 | 8 | 1 | 2 | 53-15 | 5 | 6 | 0 | 33-12 | ||||||
5. | KS Włodzice | 22 | 38 | 12 | 2 | 8 | 62-37 | 7 | 2 | 2 | 27-11 | 5 | 0 | 6 | 35-26 | ||||||
6. | Kwisa Mroczkowice | 22 | 31 | 10 | 1 | 11 | 54-48 | 5 | 0 | 6 | 28-23 | 5 | 1 | 5 | 26-25 | ||||||
7. | LZS Kotliska | 22 | 28 | 9 | 1 | 12 | 58-73 | 3 | 1 | 7 | 25-37 | 6 | 0 | 5 | 33-36 | ||||||
8. | KS Pławna | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 42-53 | 2 | 2 | 7 | 17-34 | 6 | 1 | 4 | 25-19 | ||||||
9. | LZS Sobota | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 45-62 | 4 | 1 | 6 | 25-35 | 3 | 1 | 7 | 20-27 | ||||||
10. | Rolnik Rząsiny | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 49-67 | 3 | 1 | 7 | 24-32 | 4 | 0 | 7 | 25-35 | ||||||
11. | Zbylut Zbylutów | 22 | 9 | 3 | 0 | 19 | 34-160 | 1 | 0 | 10 | 19-68 | 2 | 0 | 9 | 15-92 | ||||||
12. | Bazalt Wojciechów | 22 | 0 | 0 | 0 | 22 | 7-113 | 0 | 0 | 11 | 5-61 | 0 | 0 | 11 | 2-52 | ||||||
Bazalt Wojciechów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Bielany Biedrzychowice | ||||||||||||
2 | Fatma Pobiedna | ||||||||||||
3 | LZS Niwnice | ||||||||||||
4 | LZS Kościelnik | ||||||||||||
5 | KS Włodzice | ||||||||||||
6 | Kwisa Mroczkowice | ||||||||||||
7 | LZS Kotliska | ||||||||||||
8 | KS Pławna | ||||||||||||
9 | LZS Sobota | ||||||||||||
10 | Rolnik Rząsiny | ||||||||||||
11 | Zbylut Zbylutów | ||||||||||||
12 | Bazalt Wojciechów |
Kolejka 1 - 29-30 sierpnia |
Bazalt Wojciechów | 1-14 | Bielany Biedrzychowice | 30 sierpnia, 15:00 |
KS Włodzice | 1-3 | LZS Niwnice | 30 sierpnia, 15:00 |
Rolnik Rząsiny | 0-4 | Fatma Pobiedna | 30 sierpnia, 17:00 |
LZS Kotliska | 2-2 | LZS Kościelnik | 30 sierpnia, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 2-7 | LZS Sobota | 30 sierpnia, 15:00 |
KS Pławna | 1-1 | Kwisa Mroczkowice | 30 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 2 - 5-6 września |
Bielany Biedrzychowice | 8-2 | Kwisa Mroczkowice | 6 września, 15:00 |
LZS Sobota | 2-5 | KS Pławna | 6 września, 15:00 |
LZS Kościelnik | 10-0 | Zbylut Zbylutów | 6 września, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 6-1 | LZS Kotliska | 6 września, 15:00 |
LZS Niwnice | 3-0 | Rolnik Rząsiny | 6 września, 16:00 |
(wo) | |||
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich | |||
Bazalt Wojciechów | 1-12 | KS Włodzice | 6 września, 15:00 |
Kolejka 3 - 12-13 września |
Rolnik Rząsiny | 3-1 | Bazalt Wojciechów | 13 września, 17:00 |
LZS Kotliska | 0-2 | LZS Niwnice | 13 września, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 1-8 | Fatma Pobiedna | 13 września, 15:00 |
KS Pławna | 1-4 | LZS Kościelnik | 13 września, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 4-2 | LZS Sobota | 13 września, 15:00 |
Bielany Biedrzychowice | 3-0 | KS Włodzice | 13 września, 15:00 |
Kolejka 4 - 19-20 września |
Bielany Biedrzychowice | 3-0 | LZS Sobota | 20 września, 15:00 |
LZS Kościelnik | 5-2 | Kwisa Mroczkowice | 20 września, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 2-1 | KS Pławna | 20 września, 15:00 |
LZS Niwnice | 13-0 | Zbylut Zbylutów | 20 września, 16:00 |
Bazalt Wojciechów | 2-9 | LZS Kotliska | 20 września, 15:00 |
KS Włodzice | 3-1 | Rolnik Rząsiny | 20 września, 15:00 |
Kolejka 5 - 26-27 września |
Rolnik Rząsiny | 0-2 | Bielany Biedrzychowice | 27 września, 16:00 |
LZS Kotliska | 1-5 | KS Włodzice | 27 września, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 9-1 | Bazalt Wojciechów | 27 września, 15:00 |
KS Pławna | 0-5 | LZS Niwnice | 27 września, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 0-3 | Fatma Pobiedna | 27 września, 15:00 |
LZS Sobota | 2-2 | LZS Kościelnik | 27 września, 15:00 |
Kolejka 6 - 3-4 października |
Bielany Biedrzychowice | 1-1 | LZS Kościelnik | 4 października, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 6-1 | LZS Sobota | 4 października, 15:00 |
LZS Niwnice | 0-2 | Kwisa Mroczkowice | 4 października, 16:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-3 | KS Pławna | 4 października, 15:00 |
KS Włodzice | 7-1 | Zbylut Zbylutów | 4 października, 15:00 |
Rolnik Rząsiny | 2-4 | LZS Kotliska | 4 października, 15:00 |
Kolejka 7 - 10-11 października |
LZS Kotliska | 2-5 | Bielany Biedrzychowice | 11 października, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 2-5 | Rolnik Rząsiny | 11 października, 15:00 |
KS Pławna | 0-3 | KS Włodzice | 11 października, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 5-0 | Bazalt Wojciechów | 11 października, 15:00 |
LZS Sobota | 1-3 | LZS Niwnice | 11 października, 15:00 |
LZS Kościelnik | 2-5 | Fatma Pobiedna | 11 października, 15:00 |
Kolejka 8 - 17-18 października |
Bielany Biedrzychowice | 4-1 | Fatma Pobiedna | 18 października, 15:00 |
LZS Niwnice | 2-5 | LZS Kościelnik | 18 października, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-3 | LZS Sobota | 18 października, 15:00 |
(wo) | |||
nie odbył się | |||
KS Włodzice | 3-0 | Kwisa Mroczkowice | 18 października, 15:00 |
Rolnik Rząsiny | 1-2 | KS Pławna | 18 października, 15:00 |
LZS Kotliska | 6-0 | Zbylut Zbylutów | 18 października, 13:00 |
Kolejka 9 - 24-25 października |
Zbylut Zbylutów | 0-6 | Bielany Biedrzychowice | 25 października, 15:00 |
KS Pławna | 1-2 | LZS Kotliska | 25 października, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 4-1 | Rolnik Rząsiny | 25 października, 15:00 |
LZS Sobota | 2-1 | KS Włodzice | 25 października, 15:00 |
LZS Kościelnik | 4-0 | Bazalt Wojciechów | 25 października, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 2-5 | LZS Niwnice | 25 października, 15:00 |
Kolejka 10 - 7-8 listopada |
Bielany Biedrzychowice | 3-0 | LZS Niwnice | 8 listopada, 14:00 |
Bazalt Wojciechów | 1-5 | Fatma Pobiedna | 8 listopada, 14:00 |
KS Włodzice | 1-1 | LZS Kościelnik | 8 listopada, 14:00 |
Rolnik Rząsiny | 0-2 | LZS Sobota | 8 listopada, 14:00 |
LZS Kotliska | 1-4 | Kwisa Mroczkowice | 8 listopada, 14:00 |
Zbylut Zbylutów | 3-6 | KS Pławna | 8 listopada, 14:00 |
Kolejka 11 - 11 listopada |
KS Pławna | 1-8 | Bielany Biedrzychowice | 11 listopada, 10:00 |
Kwisa Mroczkowice | 11-1 | Zbylut Zbylutów | 11 listopada, 10:00 |
LZS Sobota | 0-3 | LZS Kotliska | 11 listopada, 10:00 |
LZS Kościelnik | 6-1 | Rolnik Rząsiny | 11 listopada, 10:00 |
Fatma Pobiedna | 2-1 | KS Włodzice | 11 listopada, 10:00 |
LZS Niwnice | 13-0 | Bazalt Wojciechów | 11 listopada, 10:00 |
Kolejka 12 - 2-3 kwietnia |
Bielany Biedrzychowice | 3-0 | Bazalt Wojciechów | |
(wo) | |||
LZS Niwnice | 6-1 | KS Włodzice | 3 kwietnia, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 4-1 | Rolnik Rząsiny | 3 kwietnia, 15:00 |
LZS Kościelnik | 13-1 | LZS Kotliska | 3 kwietnia, 15:00 |
LZS Sobota | 5-1 | Zbylut Zbylutów | 3 kwietnia, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 2-1 | KS Pławna | 3 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 13 - 9-10 kwietnia |
Kwisa Mroczkowice | 1-3 | Bielany Biedrzychowice | 10 kwietnia, 15:00 |
KS Pławna | 1-1 | LZS Sobota | 10 kwietnia, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 0-8 | LZS Kościelnik | 10 kwietnia, 15:00 |
LZS Kotliska | 2-8 | Fatma Pobiedna | 10 kwietnia, 15:00 |
Rolnik Rząsiny | 2-4 | LZS Niwnice | 10 kwietnia, 16:00 |
KS Włodzice | 3-0 | Bazalt Wojciechów | |
(wo) |
Kolejka 14 - 16-17 kwietnia |
KS Włodzice | 1-0 | Bielany Biedrzychowice | 17 kwietnia, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-3 | Rolnik Rząsiny | |
(wo) | |||
LZS Niwnice | 5-1 | LZS Kotliska | 17 kwietnia, 16:00 |
Fatma Pobiedna | 12-1 | Zbylut Zbylutów | 17 kwietnia, 15:00 |
LZS Kościelnik | 3-0 | KS Pławna | 17 kwietnia, 15:00 |
LZS Sobota | 2-1 | Kwisa Mroczkowice | 17 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 15 - 23-24 kwietnia |
LZS Sobota | 4-6 | Bielany Biedrzychowice | 24 kwietnia, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 0-4 | LZS Kościelnik | 24 kwietnia, 15:00 |
KS Pławna | 1-3 | Fatma Pobiedna | 24 kwietnia, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 1-11 | LZS Niwnice | 24 kwietnia, 15:00 |
LZS Kotliska | 3-0 | Bazalt Wojciechów | |
(wo) | |||
Rolnik Rząsiny | 7-3 | KS Włodzice | 24 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja |
Bielany Biedrzychowice | 3-2 | Rolnik Rząsiny | 1 maja, 15:00 |
KS Włodzice | 3-0 | LZS Kotliska | 1 maja, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-3 | Zbylut Zbylutów | |
(wo) | |||
LZS Niwnice | 1-2 | KS Pławna | 1 maja, 16:00 |
Fatma Pobiedna | 4-2 | Kwisa Mroczkowice | 1 maja, 15:00 |
LZS Kościelnik | 4-0 | LZS Sobota | 1 maja, 15:00 |
Kolejka 17 - 7-8 maja |
LZS Kościelnik | 0-3 | Bielany Biedrzychowice | 8 maja, 15:00 |
LZS Sobota | 2-8 | Fatma Pobiedna | 8 maja, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 0-1 | LZS Niwnice | 8 maja, 15:00 |
KS Pławna | 3-0 | Bazalt Wojciechów | |
(wo) | |||
Zbylut Zbylutów | 0-5 | KS Włodzice | 8 maja, 15:00 |
LZS Kotliska | 3-4 | Rolnik Rząsiny | 8 maja, 15:00 |
Kolejka 18 - 14-15 maja |
Bielany Biedrzychowice | 3-0 | LZS Kotliska | 15 maja, 15:00 |
Rolnik Rząsiny | 7-2 | Zbylut Zbylutów | 15 maja, 17:00 |
KS Włodzice | 0-0 | KS Pławna | 15 maja, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-3 | Kwisa Mroczkowice | |
(wo) | |||
LZS Niwnice | 1-0 | LZS Sobota | 15 maja, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 1-1 | LZS Kościelnik | 15 maja, 15:00 |
Kolejka 19 - 21-22 maja |
Fatma Pobiedna | 2-2 | Bielany Biedrzychowice | 22 maja, 15:00 |
LZS Kościelnik | 2-2 | LZS Niwnice | 22 maja, 15:00 |
LZS Sobota | 3-0 | Bazalt Wojciechów | |
(wo) | |||
Kwisa Mroczkowice | 0-3 | KS Włodzice | 22 maja, 15:00 |
KS Pławna | 5-2 | Rolnik Rząsiny | 22 maja, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 0-8 | LZS Kotliska | 22 maja, 15:00 |
Kolejka 20 - 28-29 maja |
Bielany Biedrzychowice | 18-1 | Zbylut Zbylutów | 29 maja, 15:00 |
LZS Kotliska | 1-4 | KS Pławna | 29 maja, 15:00 |
Rolnik Rząsiny | 0-6 | Kwisa Mroczkowice | 29 maja, 17:00 |
KS Włodzice | 2-1 | LZS Sobota | 29 maja, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-3 | LZS Kościelnik | |
(wo) | |||
LZS Niwnice | 2-2 | Fatma Pobiedna | 29 maja, 17:00 |
Kolejka 21 - 4-5 czerwca |
LZS Niwnice | 0-2 | Bielany Biedrzychowice | 5 czerwca, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 3-0 | Bazalt Wojciechów | |
(wo) | |||
LZS Kościelnik | 4-1 | KS Włodzice | 5 czerwca, 15:00 |
LZS Sobota | 2-5 | Rolnik Rząsiny | 5 czerwca, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 1-4 | LZS Kotliska | 5 czerwca, 15:00 |
KS Pławna | 3-5 | Zbylut Zbylutów | 5 czerwca, 15:00 |
Kolejka 22 - 11-12 czerwca |
Bielany Biedrzychowice | 4-1 | KS Pławna | 12 czerwca, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 1-3 | Kwisa Mroczkowice | 12 czerwca, 15:00 |
LZS Kotliska | 4-3 | LZS Sobota | 12 czerwca, 15:00 |
Rolnik Rząsiny | 2-2 | LZS Kościelnik | 12 czerwca, 15:00 |
KS Włodzice | 3-4 | Fatma Pobiedna | 12 czerwca, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-3 | LZS Niwnice | |
(wo) |
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|