KS Kotliska | 1:1 | LZS Nowa |
2017-10-15, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
|
B-klasa » Jelenia Góra III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 75, wczoraj: 71
ogółem: 660 198
statystyki szczegółowe
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Pogoń Wleń | 24 | 58 | 19 | 1 | 4 | 95-26 | 11 | 1 | 0 | 55-11 | 8 | 0 | 4 | 40-15 | ||||||
2. | Bielany Biedrzychowice | 24 | 54 | 17 | 3 | 4 | 121-42 | 8 | 1 | 3 | 58-24 | 9 | 2 | 1 | 63-18 | ||||||
3. | Woskar Wojcieszyce | 24 | 52 | 16 | 4 | 4 | 94-40 | 9 | 2 | 1 | 48-14 | 7 | 2 | 3 | 46-26 | ||||||
4. | LZS Niwnice | 24 | 46 | 15 | 1 | 8 | 69-44 | 8 | 0 | 4 | 36-24 | 7 | 1 | 4 | 33-20 | ||||||
5. | Fatma Pobiedna | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 84-48 | 7 | 4 | 1 | 44-17 | 6 | 1 | 5 | 40-31 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-4 |
6. | LZS Kościelnik | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 71-55 | 7 | 2 | 3 | 38-34 | 6 | 3 | 3 | 33-21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-5 |
7. | LZS Sobota | 24 | 34 | 11 | 1 | 12 | 54-70 | 7 | 0 | 5 | 34-35 | 4 | 1 | 7 | 20-35 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4-2 |
8. | Kwisa Mroczkowice | 24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 60-51 | 6 | 1 | 5 | 29-20 | 4 | 3 | 5 | 31-31 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-4 |
9. | KS Pławna | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 49-64 | 4 | 1 | 7 | 25-35 | 4 | 2 | 6 | 24-29 | ||||||
10. | Zbylut Zbylutów | 24 | 23 | 7 | 2 | 15 | 68-97 | 4 | 1 | 7 | 35-36 | 3 | 1 | 8 | 33-61 | ||||||
11. | LZS Kotliska | 24 | 14 | 4 | 2 | 18 | 52-131 | 3 | 1 | 8 | 35-60 | 1 | 1 | 10 | 17-71 | ||||||
12. | Bazalt Wojciechów | 24 | 5 | 1 | 2 | 21 | 26-139 | 1 | 2 | 9 | 16-62 | 0 | 0 | 12 | 10-77 | ||||||
13. | Cosmos Milików | 24 | 16 | 5 | 1 | 18 | 23-59 | 4 | 1 | 7 | 17-24 | 1 | 0 | 11 | 6-35 | ||||||
Kwisa Kierżno i Rolnik Rząsiny wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek. | |||||||||||||||||||||
Cosmos Milików wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ||
1 | Pogoń Wleń | |||||||||||||
2 | Bielany Biedrzychowice | |||||||||||||
3 | Woskar Wojcieszyce | |||||||||||||
4 | LZS Niwnice | |||||||||||||
5 | Fatma Pobiedna | |||||||||||||
6 | LZS Kościelnik | |||||||||||||
7 | LZS Sobota | |||||||||||||
8 | Kwisa Mroczkowice | |||||||||||||
9 | KS Pławna | |||||||||||||
10 | Zbylut Zbylutów | |||||||||||||
11 | LZS Kotliska | |||||||||||||
12 | Bazalt Wojciechów | |||||||||||||
13 | Cosmos Milików |
Kolejka 1 - 16-17 sierpnia |
Pauza: KS Pławna. | |||
LZS Kotliska | 0-6 | Cosmos Milików | 11 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 15:00) odwołany | |||
Bazalt Wojciechów | 1-10 | Bielany Biedrzychowice | 17 sierpnia, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 0-3 | Pogoń Wleń | 17 sierpnia, 15:00 |
LZS Sobota | 4-2 | LZS Kościelnik | 17 sierpnia, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 3-0 | Fatma Pobiedna | 17 sierpnia, 15:00 |
LZS Niwnice | 1-4 | Woskar Wojcieszyce | 11 listopada, 14:00 |
Kolejka 2 - 23-24 sierpnia |
Pauza: Woskar Wojcieszyce. | |||
Fatma Pobiedna | 0-3 | LZS Niwnice | 24 sierpnia, 15:00 |
LZS Kościelnik | 6-1 | Zbylut Zbylutów | 24 sierpnia, 15:00 |
Pogoń Wleń | 8-1 | LZS Sobota | 24 sierpnia, 15:00 |
Bielany Biedrzychowice | 3-3 | Kwisa Mroczkowice | 24 sierpnia, 15:00 |
Cosmos Milików | 3-0 | Bazalt Wojciechów | 24 sierpnia, 15:00 |
KS Pławna | 1-2 | LZS Kotliska | 24 sierpnia, 15:00 |
w Kotliskach; KS Pławna gospodarzem |
Kolejka 3 - 30-31 sierpnia |
Pauza: LZS Kotliska. | |||
Bazalt Wojciechów | 1-8 | KS Pławna | 31 sierpnia, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 2-0 | Cosmos Milików | 31 sierpnia, 15:00 |
LZS Sobota | 1-7 | Bielany Biedrzychowice | 31 sierpnia, 13:00 |
Zbylut Zbylutów | 0-2 | Pogoń Wleń | 31 sierpnia, 15:00 |
LZS Niwnice | 1-6 | LZS Kościelnik | 31 sierpnia, 15:00 |
Woskar Wojcieszyce | 2-5 | Fatma Pobiedna | 31 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 4 - 6-7 września |
Pauza: Fatma Pobiedna. | |||
LZS Kościelnik | 5-3 | Woskar Wojcieszyce | 7 września, 15:00 |
Pogoń Wleń | 4-0 | LZS Niwnice | 7 września, 15:00 |
Bielany Biedrzychowice | 14-1 | Zbylut Zbylutów | 7 września, 15:00 |
Cosmos Milików | 2-3 | LZS Sobota | 7 września, 15:00 |
KS Pławna | 0-2 | Kwisa Mroczkowice | 7 września, 11:00 |
w Mroczkowicach; KS Pławna gospodarzem | |||
LZS Kotliska | 7-0 | Bazalt Wojciechów | 7 września, 15:00 |
Kolejka 5 - 13-14 września |
Pauza: Bazalt Wojciechów. | |||
Kwisa Mroczkowice | 6-0 | LZS Kotliska | 14 września, 15:00 |
LZS Sobota | 4-0 | KS Pławna | 14 września, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 3-0 | Cosmos Milików | 14 września, 15:00 |
(wo) | |||
goście nie dojechali | |||
LZS Niwnice | 1-5 | Bielany Biedrzychowice | 14 września, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 2-2 | LZS Kościelnik | 14 września, 15:00 |
Pogoń Wleń | 2-1 | Woskar Wojcieszyce | 14 września, 15:00 |
Kolejka 6 - 20-21 września |
Pauza: LZS Kościelnik. | |||
Pogoń Wleń | 3-1 | Fatma Pobiedna | 21 września, 15:00 |
Bielany Biedrzychowice | 6-2 | Woskar Wojcieszyce | 21 września, 15:00 |
Cosmos Milików | 2-0 | LZS Niwnice | 21 września, 15:00 |
KS Pławna | 4-3 | Zbylut Zbylutów | 21 września, 15:00 |
LZS Kotliska | 4-3 | LZS Sobota | 21 września, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 2-7 | Kwisa Mroczkowice | 21 września, 15:00 |
Kolejka 7 - 27-28 września |
Pauza: Kwisa Mroczkowice. | |||
LZS Sobota | 8-2 | Bazalt Wojciechów | 28 września, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 8-3 | LZS Kotliska | 28 września, 15:00 |
LZS Niwnice | 2-1 | KS Pławna | 28 września, 15:00 |
Woskar Wojcieszyce | 8-0 | Cosmos Milików | 28 września, 13:00 |
Fatma Pobiedna | 3-3 | Bielany Biedrzychowice | 28 września, 15:00 |
LZS Kościelnik | 0-6 | Pogoń Wleń | 28 września, 15:00 |
Kolejka 8 - 4-5 października |
Pauza: Pogoń Wleń. | |||
Bielany Biedrzychowice | 4-3 | LZS Kościelnik | 5 października, 15:00 |
Cosmos Milików | 3-3 | Fatma Pobiedna | 5 października, 15:00 |
LZS Kotliska | 0-4 | LZS Niwnice | 5 października, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-3 | Zbylut Zbylutów | 5 października, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 0-1 | LZS Sobota | 5 października, 11:00 |
Woskar Wojcieszyce | 2-0 | KS Pławna | 5 października, 11:00 |
Kolejka 9 - 11-12 października |
Pauza: LZS Sobota. | |||
Zbylut Zbylutów | 2-2 | Kwisa Mroczkowice | 12 października, 15:00 |
LZS Niwnice | 9-0 | Bazalt Wojciechów | 12 października, 15:00 |
Woskar Wojcieszyce | 6-1 | LZS Kotliska | 12 października, 13:00 |
w Starej Kamienicy | |||
Fatma Pobiedna | 1-1 | KS Pławna | 12 października, 15:00 |
LZS Kościelnik | 1-0 | Cosmos Milików | 12 października, 15:00 |
Pogoń Wleń | 1-0 | Bielany Biedrzychowice | 12 października, 15:00 |
Kolejka 10 - 18-19 października |
Pauza: Bielany Biedrzychowice. | |||
Cosmos Milików | 2-3 | Pogoń Wleń | 19 października, 15:00 |
KS Pławna | 1-1 | LZS Kościelnik | 19 października, 15:00 |
LZS Kotliska | 8-6 | Fatma Pobiedna | 19 października, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 3-3 | Woskar Wojcieszyce | 19 października, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 2-2 | LZS Niwnice | 19 października, 11:00 |
LZS Sobota | 2-8 | Zbylut Zbylutów | 19 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 25-26 października |
Pauza: Zbylut Zbylutów. | |||
LZS Niwnice | 4-3 | LZS Sobota | 26 października, 14:00 |
Woskar Wojcieszyce | 1-0 | Kwisa Mroczkowice | 26 października, 14:00 |
w Starej Kamienicy | |||
Fatma Pobiedna | 9-1 | Bazalt Wojciechów | 26 października, 14:00 |
LZS Kościelnik | 2-1 | LZS Kotliska | 26 października, 14:00 |
Pogoń Wleń | 3-0 | KS Pławna | 26 października, 14:00 |
Bielany Biedrzychowice | 3-0 | Cosmos Milików | 26 października, 14:00 |
(wo) | |||
goście nie dojechali |
Kolejka 12 - 2 listopada |
Pauza: Cosmos Milików. | |||
KS Pławna | 1-7 | Bielany Biedrzychowice | 2 listopada, 14:00 |
w Biedrzychowicach; KS Pławna gospodarzem | |||
LZS Kotliska | 2-9 | Pogoń Wleń | 2 listopada, 13:30 |
Bazalt Wojciechów | 1-4 | LZS Kościelnik | 2 listopada, 13:00 |
Kwisa Mroczkowice | 1-0 | Fatma Pobiedna | 2 listopada, 11:00 |
LZS Sobota | 1-3 | Woskar Wojcieszyce | 2 listopada, 13:00 |
Zbylut Zbylutów | 0-2 | LZS Niwnice | 2 listopada, 14:00 |
Kolejka 13 - 8-9 listopada |
Pauza: LZS Niwnice. | |||
Woskar Wojcieszyce | 9-0 | Zbylut Zbylutów | 9 listopada, 13:30 |
w Starej Kamienicy | |||
Fatma Pobiedna | 3-1 | LZS Sobota | 9 listopada, 13:00 |
LZS Kościelnik | 3-3 | Kwisa Mroczkowice | 9 listopada, 13:00 |
Pogoń Wleń | 2-0 | Bazalt Wojciechów | 9 listopada, 13:00 |
Bielany Biedrzychowice | 9-2 | LZS Kotliska | 9 listopada, 14:00 |
Cosmos Milików | 3-0 | KS Pławna | 9 listopada, 13:30 |
Kolejka 14 - 15-16 listopada |
Pauza: KS Pławna. | |||
Cosmos Milików | 2-0 | LZS Kotliska | 16 listopada, 14:00 |
Bielany Biedrzychowice | 5-1 | Bazalt Wojciechów | 16 listopada, 14:00 |
Pogoń Wleń | 6-1 | Kwisa Mroczkowice | 16 listopada, 14:00 |
LZS Kościelnik | 2-1 | LZS Sobota | 16 listopada, 14:00 |
Fatma Pobiedna | 6-2 | Zbylut Zbylutów | 16 listopada, 14:00 |
Woskar Wojcieszyce | 6-1 | LZS Niwnice | 16 listopada, 14:00 |
Kolejka 15 - 29 marca |
Pauza: Woskar Wojcieszyce. | |||
LZS Niwnice | 0-1 | Fatma Pobiedna | 29 marca, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 1-3 | LZS Kościelnik | 29 marca, 11:00 |
w Sobocie | |||
LZS Sobota | 2-4 | Pogoń Wleń | 29 marca, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 3-5 | Bielany Biedrzychowice | 29 marca, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 3-0 | Cosmos Milików | |
(wo) | |||
LZS Kotliska | 0-2 | KS Pławna | 1 maja, 15:00 |
Kolejka 16 - 12 kwietnia |
Pauza: LZS Kotliska. | |||
KS Pławna | 7-1 | Bazalt Wojciechów | 12 kwietnia, 15:00 |
Cosmos Milików | 0-3 | Kwisa Mroczkowice | |
(wo) | |||
Bielany Biedrzychowice | 5-0 | LZS Sobota | 12 kwietnia, 15:00 |
w Sobocie; Bielany gospodarzem | |||
Pogoń Wleń | 5-3 | Zbylut Zbylutów | 12 kwietnia, 15:00 |
LZS Kościelnik | 3-1 | LZS Niwnice | 12 kwietnia, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 2-2 | Woskar Wojcieszyce | 12 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 17 - 19 kwietnia |
Pauza: Fatma Pobiedna. | |||
Woskar Wojcieszyce | 3-1 | LZS Kościelnik | 19 kwietnia, 17:00 |
LZS Niwnice | 1-0 | Pogoń Wleń | 19 kwietnia, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 1-6 | Bielany Biedrzychowice | 19 kwietnia, 11:00 |
LZS Sobota | 3-0 | Cosmos Milików | |
(wo) | |||
Kwisa Mroczkowice | 4-1 | KS Pławna | 19 kwietnia, 15:00 |
w Pławnej; Kwisa gospodarzem | |||
Bazalt Wojciechów | 2-2 | LZS Kotliska | 19 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 18 - 26 kwietnia |
Pauza: Bazalt Wojciechów. | |||
Woskar Wojcieszyce | 2-1 | Pogoń Wleń | 26 kwietnia, 15:00 |
w Starej Kamienicy | |||
LZS Kotliska | 3-6 | Kwisa Mroczkowice | 26 kwietnia, 15:00 |
KS Pławna | 4-1 | LZS Sobota | 26 kwietnia, 15:00 |
Cosmos Milików | 0-3 | Zbylut Zbylutów | |
(wo) | |||
Bielany Biedrzychowice | 2-4 | LZS Niwnice | 26 kwietnia, 15:00 |
LZS Kościelnik | 2-3 | Fatma Pobiedna | 26 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 19 - 3 maja |
Pauza: LZS Kościelnik. | |||
Fatma Pobiedna | 2-0 | Pogoń Wleń | 3 maja, 15:00 |
Woskar Wojcieszyce | 2-2 | Bielany Biedrzychowice | 3 maja, 17:30 |
w Starej Kamienicy | |||
LZS Niwnice | 3-0 | Cosmos Milików | |
(wo) | |||
Zbylut Zbylutów | 5-6 | KS Pławna | 3 maja, 15:00 |
w Pławnej; Zbylut gospodarzem | |||
LZS Sobota | 3-1 | LZS Kotliska | 3 maja, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 3-0 | Bazalt Wojciechów | 3 maja, 15:00 |
(wo) | |||
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia |
Kolejka 20 - 10 maja |
Pauza: Kwisa Mroczkowice. | |||
Bazalt Wojciechów | 1-2 | LZS Sobota | 10 maja, 15:00 |
LZS Kotliska | 6-6 | Zbylut Zbylutów | 10 maja, 15:00 |
KS Pławna | 0-4 | LZS Niwnice | 10 maja, 15:00 |
Cosmos Milików | 0-3 | Woskar Wojcieszyce | |
(wo) | |||
Bielany Biedrzychowice | 3-4 | Fatma Pobiedna | 10 maja, 15:00 |
Pogoń Wleń | 2-2 | LZS Kościelnik | 10 maja, 15:00 |
Kolejka 21 - 17 maja |
Pauza: Pogoń Wleń. | |||
KS Pławna | 1-4 | Woskar Wojcieszyce | 17 maja, 15:00 |
LZS Kościelnik | 3-10 | Bielany Biedrzychowice | 17 maja, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 3-0 | Cosmos Milików | |
(wo) | |||
LZS Niwnice | 5-2 | LZS Kotliska | 17 maja, 17:00 |
Zbylut Zbylutów | 10-1 | Bazalt Wojciechów | 17 maja, 11:00 |
w Sobocie | |||
LZS Sobota | 3-2 | Kwisa Mroczkowice | 17 maja, 15:00 |
Kolejka 22 - 24 maja |
Pauza: LZS Sobota. | |||
Kwisa Mroczkowice | 6-2 | Zbylut Zbylutów | 24 maja, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 0-7 | LZS Niwnice | 24 maja, 15:00 |
LZS Kotliska | 3-11 | Woskar Wojcieszyce | 24 maja, 15:00 |
KS Pławna | 3-6 | Fatma Pobiedna | 24 maja, 15:00 |
Cosmos Milików | 0-3 | LZS Kościelnik | |
(wo) | |||
Bielany Biedrzychowice | 3-2 | Pogoń Wleń | 24 maja, 13:00 |
Kolejka 23 - 31 maja |
Pauza: Bielany Biedrzychowice. | |||
Pogoń Wleń | 3-0 | Cosmos Milików | |
(wo) | |||
LZS Kościelnik | 3-3 | KS Pławna | 31 maja, 15:00 |
Fatma Pobiedna | 11-1 | LZS Kotliska | 31 maja, 15:00 |
Woskar Wojcieszyce | 6-2 | Bazalt Wojciechów | 31 maja, 17:30 |
LZS Niwnice | 6-1 | Kwisa Mroczkowice | 31 maja, 15:00 |
Zbylut Zbylutów | 1-3 | LZS Sobota | 22 marca, 15:00 |
w Sobocie; Zbylut gospodarzem |
Kolejka 24 - 7 czerwca |
Pauza: Zbylut Zbylutów. | |||
LZS Sobota | 1-5 | LZS Niwnice | 7 czerwca, 15:00 |
Kwisa Mroczkowice | 1-2 | Woskar Wojcieszyce | 7 czerwca, 15:00 |
Bazalt Wojciechów | 1-10 | Fatma Pobiedna | 7 czerwca, 15:00 |
LZS Kotliska | 1-2 | LZS Kościelnik | 7 czerwca, 15:00 |
KS Pławna | 0-4 | Pogoń Wleń | 7 czerwca, 15:00 |
Cosmos Milików | 0-3 | Bielany Biedrzychowice | |
(wo) |
Kolejka 25 - 14 czerwca |
Pauza: Cosmos Milików. | |||
Bielany Biedrzychowice | 1-2 | KS Pławna | 14 czerwca, 14:00 |
w Pławnej; Bielany gospodarzem | |||
Pogoń Wleń | 16-2 | LZS Kotliska | 14 czerwca, 14:00 |
LZS Kościelnik | 8-2 | Bazalt Wojciechów | 14 czerwca, 14:00 |
Fatma Pobiedna | 2-1 | Kwisa Mroczkowice | 14 czerwca, 14:00 |
Woskar Wojcieszyce | 1-1 | LZS Sobota | 14 czerwca, 14:00 |
w Starej Kamienicy | |||
LZS Niwnice | 3-1 | Zbylut Zbylutów | 14 czerwca, 14:00 |
Kolejka 26 - 21 czerwca |
Pauza: LZS Niwnice. | |||
Zbylut Zbylutów | 1-8 | Woskar Wojcieszyce | 21 czerwca, 11:00 |
w Sobocie | |||
LZS Sobota | 2-1 | Fatma Pobiedna | 21 czerwca, 14:00 |
Kwisa Mroczkowice | 1-4 | LZS Kościelnik | 21 czerwca, 14:00 |
Bazalt Wojciechów | 1-6 | Pogoń Wleń | 21 czerwca, 14:00 |
LZS Kotliska | 1-5 | Bielany Biedrzychowice | 21 czerwca, 14:00 |
KS Pławna | 3-0 | Cosmos Milików | |
(wo) |
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|