KS Kotliska | 1:1 | LZS Nowa |
2017-10-15, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
|
B-klasa » Jelenia Góra III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 91, wczoraj: 71
ogółem: 660 214
statystyki szczegółowe
Klasa B 2011/2012, grupa: Jelenia Góra IV | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | LZS Brzeźnik | 20 | 55 | 18 | 1 | 1 | 107-18 | 9 | 1 | 0 | 56-10 | 9 | 0 | 1 | 51-8 | ||||||
2. | Orliki Węgliniec | 20 | 50 | 16 | 2 | 2 | 91-28 | 7 | 1 | 2 | 40-15 | 9 | 1 | 0 | 51-13 | ||||||
3. | Granit Gierałtów | 20 | 43 | 14 | 1 | 5 | 81-41 | 7 | 1 | 2 | 48-22 | 7 | 0 | 3 | 33-19 | ||||||
4. | Roan Tomisław | 20 | 36 | 12 | 0 | 8 | 57-60 | 6 | 0 | 4 | 32-33 | 6 | 0 | 4 | 25-27 | ||||||
5. | TS Parzyce | 20 | 34 | 11 | 1 | 8 | 64-55 | 6 | 0 | 4 | 31-27 | 5 | 1 | 4 | 33-28 | ||||||
6. | Chrobry Nowogrodziec | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 79-34 | 6 | 0 | 4 | 53-18 | 4 | 2 | 4 | 26-16 | ||||||
7. | Rybak Parowa | 20 | 22 | 7 | 1 | 12 | 55-58 | 4 | 1 | 5 | 33-25 | 3 | 0 | 7 | 22-33 | ||||||
8. | LZS Sobota | 20 | 19 | 6 | 1 | 13 | 36-84 | 3 | 1 | 6 | 18-35 | 3 | 0 | 7 | 18-49 | ||||||
9. | KS Kotliska | 20 | 16 | 5 | 1 | 14 | 40-85 | 3 | 0 | 7 | 19-44 | 2 | 1 | 7 | 21-41 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
10. | LZS Niwnice | 20 | 16 | 5 | 1 | 14 | 34-88 | 4 | 1 | 5 | 24-35 | 1 | 0 | 9 | 10-53 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
11. | Kwisa Kierżno | 20 | 1 | 0 | 1 | 19 | 18-111 | 0 | 0 | 10 | 3-41 | 0 | 1 | 9 | 15-70 | ||||||
LZS Płóczki Dolne wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ||
1 | LZS Brzeźnik | |||||||||||
2 | Orliki Węgliniec | |||||||||||
3 | Granit Gierałtów | |||||||||||
4 | Roan Tomisław | |||||||||||
5 | TS Parzyce | |||||||||||
6 | Chrobry Nowogrodziec | |||||||||||
7 | Rybak Parowa | |||||||||||
8 | LZS Sobota | |||||||||||
9 | KS Kotliska | |||||||||||
10 | LZS Niwnice | |||||||||||
11 | Kwisa Kierżno |
Kolejka 1 - 28 sierpnia |
Pauza: Kwisa Kierżno. | |||
Roan Tomisław | 0-2 | Chrobry Nowogrodziec | 28 sierpnia, 15:00 |
LZS Sobota | 0-7 | KS Kotliska | 28 sierpnia, 11:00 |
Rybak Parowa | 2-3 | TS Parzyce | 28 sierpnia, 15:00 |
LZS Niwnice | 3-8 | Orliki Węgliniec | 28 sierpnia, 15:00 |
LZS Brzeźnik | 3-1 | Granit Gierałtów | 28 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 2 - 4 września |
Pauza: Granit Gierałtów. | |||
Orliki Węgliniec | 0-3 | LZS Brzeźnik | 4 września, 11:00 |
w Czerwonej Wodzie | |||
TS Parzyce | 6-1 | LZS Niwnice | 4 września, 15:00 |
KS Kotliska | 5-4 | Rybak Parowa | 4 września, 15:00 |
Chrobry Nowogrodziec | 11-0 | LZS Sobota | 4 września, 15:00 |
Kwisa Kierżno | 0-1 | Roan Tomisław | 4 września, 15:00 |
Kolejka 3 - 11 września |
Pauza: Roan Tomisław. | |||
LZS Sobota | 3-1 | Kwisa Kierżno | 11 września, 15:00 |
Rybak Parowa | 1-3 | Chrobry Nowogrodziec | 11 września, 15:00 |
LZS Niwnice | 2-0 | KS Kotliska | 10 września, 15:00 |
LZS Brzeźnik | 2-0 | TS Parzyce | 11 września, 15:00 |
Granit Gierałtów | 0-3 | Orliki Węgliniec | 11 września, 15:00 |
(wo) | |||
przerwany w 82. minucie przy stanie 5-5 |
Kolejka 4 - 18 września |
Pauza: Orliki Węgliniec. | |||
TS Parzyce | 2-4 | Granit Gierałtów | 18 września, 15:00 |
KS Kotliska | 0-3 | LZS Brzeźnik | 18 września, 15:00 |
Chrobry Nowogrodziec | 7-0 | LZS Niwnice | 18 września, 15:00 |
Kwisa Kierżno | 0-4 | Rybak Parowa | 18 września, 15:00 |
Roan Tomisław | 9-2 | LZS Sobota | 18 września, 15:00 |
Kolejka 5 - 25 września |
Pauza: LZS Sobota. | |||
Rybak Parowa | 4-2 | Roan Tomisław | 25 września, 15:00 |
LZS Niwnice | 1-1 | Kwisa Kierżno | 25 września, 15:00 |
LZS Brzeźnik | 2-1 | Chrobry Nowogrodziec | 25 września, 15:00 |
Granit Gierałtów | 8-2 | KS Kotliska | 25 września, 15:00 |
Orliki Węgliniec | 1-1 | TS Parzyce | 25 września, 15:00 |
w Czerwonej Wodzie |
Kolejka 6 - 2 października |
Pauza: TS Parzyce. | |||
KS Kotliska | 0-9 | Orliki Węgliniec | 2 października, 15:00 |
Chrobry Nowogrodziec | 2-3 | Granit Gierałtów | 2 października, 15:00 |
Kwisa Kierżno | 1-7 | LZS Brzeźnik | 2 października, 15:00 |
Roan Tomisław | 5-1 | LZS Niwnice | 2 października, 15:00 |
LZS Sobota | 2-1 | Rybak Parowa | 2 października, 15:00 |
Kolejka 7 - 9 października |
Pauza: Rybak Parowa. | |||
LZS Niwnice | 1-3 | LZS Sobota | 9 października, 15:00 |
LZS Brzeźnik | 8-1 | Roan Tomisław | 9 października, 15:00 |
Granit Gierałtów | 7-2 | Kwisa Kierżno | 9 października, 15:00 |
Orliki Węgliniec | 2-1 | Chrobry Nowogrodziec | 9 października, 15:00 |
w Czerwonej Wodzie | |||
TS Parzyce | 3-1 | KS Kotliska | 9 października, 15:00 |
Kolejka 8 - 16 października |
Pauza: KS Kotliska. | |||
Chrobry Nowogrodziec | 4-2 | TS Parzyce | 16 października, 15:00 |
Kwisa Kierżno | 0-3 | Orliki Węgliniec | 16 października, 15:00 |
Roan Tomisław | 3-2 | Granit Gierałtów | 16 października, 15:00 |
LZS Sobota | 0-6 | LZS Brzeźnik | 16 października, 15:00 |
Rybak Parowa | 5-3 | LZS Niwnice | 16 października, 15:00 |
Kolejka 9 - 23 października |
Pauza: LZS Niwnice. | |||
LZS Brzeźnik | 6-0 | Rybak Parowa | 23 października, 15:00 |
Granit Gierałtów | 6-1 | LZS Sobota | 23 października, 15:00 |
Orliki Węgliniec | 5-2 | Roan Tomisław | 23 października, 11:00 |
w Czerwonej Wodzie | |||
TS Parzyce | 5-2 | Kwisa Kierżno | 23 października, 15:00 |
KS Kotliska | 0-5 | Chrobry Nowogrodziec | 23 października, 15:00 |
Kolejka 10 - 30 października |
Pauza: Chrobry Nowogrodziec. | |||
Kwisa Kierżno | 0-3 | KS Kotliska | 30 października, 14:00 |
Roan Tomisław | 4-1 | TS Parzyce | 30 października, 14:00 |
LZS Sobota | 3-5 | Orliki Węgliniec | 30 października, 14:00 |
Rybak Parowa | 1-2 | Granit Gierałtów | 30 października, 14:00 |
LZS Niwnice | 0-5 | LZS Brzeźnik | 30 października, 14:00 |
w Kotliskach |
Kolejka 11 - 6 listopada |
Pauza: LZS Brzeźnik. | |||
Granit Gierałtów | 5-0 | LZS Niwnice | 6 listopada, 14:00 |
Orliki Węgliniec | 2-1 | Rybak Parowa | 6 listopada, 14:00 |
w Czerwonej Wodzie | |||
TS Parzyce | 5-2 | LZS Sobota | 6 listopada, 14:00 |
KS Kotliska | 2-4 | Roan Tomisław | 6 listopada, 14:00 |
Chrobry Nowogrodziec | 16-0 | Kwisa Kierżno | 6 listopada, 14:00 |
Kolejka 12 - 1 kwietnia |
Pauza: Kwisa Kierżno. | |||
Chrobry Nowogrodziec | 0-1 | Roan Tomisław | 1 kwietnia, 15:00 |
KS Kotliska | 0-3 | LZS Sobota | 1 kwietnia, 15:00 |
TS Parzyce | 2-4 | Rybak Parowa | 1 kwietnia, 15:00 |
Orliki Węgliniec | 9-0 | LZS Niwnice | 1 kwietnia, 15:00 |
w Czerwonej Wodzie | |||
Granit Gierałtów | 4-3 | LZS Brzeźnik | 1 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 13 - 7 kwietnia |
Pauza: Granit Gierałtów. | |||
LZS Brzeźnik | 2-2 | Orliki Węgliniec | 7 kwietnia, 13:00 |
LZS Niwnice | 5-6 | TS Parzyce | 7 kwietnia, 13:00 |
Rybak Parowa | 1-1 | KS Kotliska | 7 kwietnia, 13:00 |
LZS Sobota | 1-1 | Chrobry Nowogrodziec | 7 kwietnia, 13:00 |
Roan Tomisław | 5-2 | Kwisa Kierżno | 7 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 14 - 15 kwietnia |
Pauza: Roan Tomisław. | |||
Kwisa Kierżno | 0-4 | LZS Sobota | 15 kwietnia, 15:00 |
Chrobry Nowogrodziec | 5-1 | Rybak Parowa | 15 kwietnia, 15:00 |
KS Kotliska | 2-0 | LZS Niwnice | 15 kwietnia, 15:00 |
TS Parzyce | 0-3 | LZS Brzeźnik | 15 kwietnia, 15:00 |
Orliki Węgliniec | 0-1 | Granit Gierałtów | 15 kwietnia, 15:00 |
w Czerwonej Wodzie |
Kolejka 15 - 22 kwietnia |
Pauza: Orliki Węgliniec. | |||
Granit Gierałtów | 7-4 | TS Parzyce | 22 kwietnia, 15:00 |
LZS Brzeźnik | 14-1 | KS Kotliska | 22 kwietnia, 15:00 |
LZS Niwnice | 4-3 | Chrobry Nowogrodziec | 22 kwietnia, 15:00 |
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 4-3; kibic rzucił butelką w kierunku zawodnika gości | |||
Rybak Parowa | 9-0 | Kwisa Kierżno | 22 kwietnia, 15:00 |
LZS Sobota | 2-5 | Roan Tomisław | 22 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 16 - 29 kwietnia |
Pauza: LZS Sobota. | |||
Roan Tomisław | 1-3 | Rybak Parowa | 29 kwietnia, 15:00 |
Kwisa Kierżno | 0-1 | LZS Niwnice | 29 kwietnia, 15:00 |
Chrobry Nowogrodziec | 1-4 | LZS Brzeźnik | 29 kwietnia, 15:00 |
KS Kotliska | 1-8 | Granit Gierałtów | 29 kwietnia, 15:00 |
TS Parzyce | 2-7 | Orliki Węgliniec | 29 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 17 - 3 maja |
Pauza: TS Parzyce. | |||
Orliki Węgliniec | 3-1 | KS Kotliska | 3 maja, 15:00 |
w Czerwonej Wodzie | |||
Granit Gierałtów | 2-2 | Chrobry Nowogrodziec | 3 maja, 13:00 |
LZS Brzeźnik | 6-2 | Kwisa Kierżno | 3 maja, 13:00 |
LZS Niwnice | 1-4 | Roan Tomisław | 3 maja, 13:00 |
Rybak Parowa | 7-2 | LZS Sobota | 3 maja, 13:00 |
Kolejka 18 - 6 maja |
Pauza: Rybak Parowa. | |||
LZS Sobota | 5-2 | LZS Niwnice | 6 maja, 15:00 |
Roan Tomisław | 0-10 | LZS Brzeźnik | 6 maja, 15:00 |
Kwisa Kierżno | 1-6 | Granit Gierałtów | 6 maja, 15:00 |
Chrobry Nowogrodziec | 2-4 | Orliki Węgliniec | 6 maja, 15:00 |
KS Kotliska | 3-7 | TS Parzyce | 6 maja, 15:00 |
Kolejka 19 - 13 maja |
Pauza: KS Kotliska. | |||
TS Parzyce | 3-1 | Chrobry Nowogrodziec | 13 maja, 15:00 |
Orliki Węgliniec | 12-4 | Kwisa Kierżno | 13 maja, 15:00 |
w Czerwonej Wodzie | |||
Granit Gierałtów | 2-3 | Roan Tomisław | 13 maja, 15:00 |
LZS Brzeźnik | 4-0 | LZS Sobota | 13 maja, 15:00 |
LZS Niwnice | 3-2 | Rybak Parowa | 13 maja, 15:00 |
Kolejka 20 - 20 maja |
Pauza: LZS Niwnice. | |||
Rybak Parowa | 2-7 | LZS Brzeźnik | 20 maja, 15:00 |
LZS Sobota | 2-3 | Granit Gierałtów | 20 maja, 15:00 |
Roan Tomisław | 0-8 | Orliki Węgliniec | 20 maja, 15:00 |
Kwisa Kierżno | 0-5 | TS Parzyce | 20 maja, 15:00 |
Chrobry Nowogrodziec | 5-3 | KS Kotliska | 20 maja, 15:00 |
Kolejka 21 - 27 maja |
Pauza: Chrobry Nowogrodziec. | |||
KS Kotliska | 6-1 | Kwisa Kierżno | 27 maja, 15:00 |
TS Parzyce | 3-2 | Roan Tomisław | 27 maja, 15:00 |
Orliki Węgliniec | 6-1 | LZS Sobota | 27 maja, 15:00 |
w Czerwonej Wodzie | |||
Granit Gierałtów | 7-2 | Rybak Parowa | 27 maja, 15:00 |
LZS Brzeźnik | 9-2 | LZS Niwnice | 27 maja, 15:00 |
Kolejka 22 - 3 czerwca |
Pauza: LZS Brzeźnik. | |||
LZS Niwnice | 4-3 | Granit Gierałtów | 3 czerwca, 15:00 |
Rybak Parowa | 1-2 | Orliki Węgliniec | 3 czerwca, 15:00 |
LZS Sobota | 0-4 | TS Parzyce | 3 czerwca, 15:00 |
Roan Tomisław | 5-2 | KS Kotliska | 3 czerwca, 15:00 |
Kwisa Kierżno | 1-7 | Chrobry Nowogrodziec | 3 czerwca, 15:00 |
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|